atbalstītāji

Šobrīd mūsu organizācijā ir seši cilvēki, kuri nodarbojas ar projekta PALIDZESIM.LV attīstību. Pieci cilvēki jau šobrīd dara šo darbu uz pilnu slodzi, cerībā, ka projekts attīstīsies un spēs nest labumu bērniem. Liela daļa darba tiek veikta uz pašiniciatīvas principa, daļa tiek segta no privātā kapitāla. Bet, projektam attīstoties, mēs esam iecerējuši strikti nodalīt, ko, mūsu izpratnē, nozīmē būt atbalstītājam un būt ziedotājam.

Mūsu izpratnē, atbalstītāji ir tie, kuri atbalsta projektu, lai tas būtu dzīvotspējīgs, lai tā darbības loks varētu paplašināties, pieaicinot mūsu kolektīvā vairāk cilvēkus darbam, kas spētu palīdzēt arvien vairāk bērniem. Mēs esam iecerējuši, ka šiem cilvēkiem par smago darbu ir jāsaņem attiecīgs atalgojums un, lai tuvākajā nākotnē šo darbu varētu virzīt tikai konkrētajam mērķim, cilvēkiem par šo darbu ir jāsaņem pietiekami labs attalgojums. Tātad visu izdevumu daļu, kas ir saistīta ar projekta pastāvēšanu, sedz mūsu atbalstītāji. Ja no mūsu atbalstītāju atvēlētajiem līdzekļiem veidojas uzkrājums, mēs to novirzam PALIDZESIM.LV fondam. Un mēs patiesi ceram, ka mums šāds uzkrājums veidosies, lai mēs varētu izmantot mūsu uzkrājumu fonda naudu bērnu atbalstam.

Ziedotāji ir visi tie labie cilvēki, kuriem nav vienaldzīgs grūtībās nonākušu līdzcilvēku, īpaši bērnu, liktenis un kuri ziedo sadzīviskas lietas, naudu vai vienkārši savu brīvo laiku, kā to arī dara mūsu fotomākslinieki, lai veidotu šos stāstus par bērniem, tādā veidā vēršoties un uzrunājot pārējos ziedotājus. Mūsu ziedotāji ir šī projekta dalībnieki un vērtētāji, kuriem mēs veltam savu darbu, laiku un emocijas! Milzīgs paldies visiem!!

Ja jums liekas, ka mēs savu darbu veicam ar pareiziem nolūkiem un izpildījumu, kas Jūs uzrunā un Jūs labprāt vēlētos kļūt par mūsu atbalstītāju vai ziedotāju, tad mēs būsim pagodināti, ja Jūs sūtītu savu pieteikuma vēstuli mūsu projekta idejas autoram un virsuzraugam Ērikam Meinartam uz e-pastu [email protected]

P.S. mēs vēlējāmies paskaidrot, ka mūsu ideoloģiskā pārliecība ir tāda, ka esam un paliksim neatkarīga organizācija ar mēķi palīdzēt grūtībās nonākušiem bērniem, veidojot par viņiem foto stāstus, tādā veidā vēršoties pie ziedotājiem. Mēs būsim priecīgi redzēt starp mūsu atbalstītājiem vienādu darbības nozaru organizācijas, jo mēs KATEGORISKI neatbalstām nekāda veida monopolsaistības ar mērķi palīdzēt bērniem!!!

P.S.S. MILZĪGS PALDIES MŪSU JAU ESOŠAJIEM ATBALSTĪTĀJIEM, kuri atbalstīja mūsu projektu sākotnējā tapšanas stadijā un noticēja mūsu idejai un veidam, kā palīdzēt grūtībās nonākušajiem bērniem.

Personīgs paldies: Jānim Kolam, Mārtiņam Čakstem, Jānim Mozgam, Gintam, Martam un Paulam Dandzbergiem, Kristapam Bleijam, Jānim Straupem, Aldim Gobzemam!!

Ar cieņu,
Projekta direktore,
Ilze Skuja

Idejas autors,
Ēriks Meinarts

Atbalstītājs - LNK Group
Atbalstītājs - Bite Atbalstītājs - Spice Atbalstītājs - Mols
Atbalstītājs - Draugiem Atbalstītājs - Eiropas Hitu Radio Atbalstītājs - esilabs.lv Atbalstītājs - Santa Atbalstītājs - Lublu
Atbalstītājs - LTV Atbalstītājs - Latvijas Radio 1 Atbalstītājs - Latvijas Radio 2 Atbalstītājs - Latvijas Radio 3 Atbalstītājs - TV24
Atbalstītājs - MansMazais Atbalstītājs - MansMazais Atbalstītājs - Mammam.lv Atbalstītājs - ASV vēstniecība Atbalstītājs - ASV vēstniecība Atbalstītājs - Latvijas valsts meži
Comments